1998          Játék Határok Nélkül 1999          vissza

résztvevő országok: 

Görögország (GR) - sötétkék

Magyarország (H) - sárga

Olaszország (I) - fehér

Szlovénia (SLO) - zöld

Svájc (CH) - piros

Franciaország (F)  - világoskék

***

KÉPEK

***

helyszín: Aragonese-i vár , Le Castella, Olaszország

***

1. elődöntő

téma: kaland

csapatok: Gap (F),   Katerini (GR),   Gyöngyös (H),   Reggio Calabria (I),   Trzic (SLO),   Tre Valli (CH)

eredmények:

Helyezés

Csapat (város)

Pont

1. Tre Valli (CH) 52
2. Gyöngyös (H) 51
3. Gap (F) 44
4. Trzic (SLO) 43
5. Katerini (GR) 40
6. Reggio Calabria (I) 26

 

2. elődöntő

téma: Spy Story

csapatok:  Rouen (F),   Orestiada (GR),   Budapest, XVII Ker. (H),   Bolzano Sudtirol (I),   Bohinj (SLO),   Locarno (CH)

eredmények:

Helyezés

Csapat (város)

Pont

1. Bohinj (SLO) 56
2. Bolzano Sudtirol (I) 49
3. Budapest, XVII Ker. (H) 43
4. Rouen (F) 37
5. Locarno (CH) 35
6. Orestiada (GR) 28

 

3. elődöntő

téma: western

csapatok:  Martigues (F),   Andros (GR),   Budapest, XII Ker. (H),   Caorle (I),   Rogatec (SLO),   Capriasca (CH)

eredmények:

Helyezés

Csapat (város)

Pont

1. Budapest, XII Ker. (H) 49
2. Martigues (F) 46
3. Rogatec (SLO) 43
4. Caorle (I) 42
5. Capriasca (CH) 40
6. Andros (GR) 25

 

4. elődöntő

téma: cirkusz

csapatok:  Villard de Lans (F),   Sapes (GR),   Debrecen (H),   Valle d'Aosta (I),   Kranj (SLO),   Chiasso (CH)

eredmények:

Helyezés

Csapat (város)

Pont

1. Chiasso (CH) 54
2. Debrecen (H) 49
3. Kranj (SLO) 46
4. Valle d'Aosta (I) 45
5. Villard de Lans (F) 37
6. Sapes (GR) 30

 

5. elődöntő

téma: Sci-fi

csapatok:  Tarbes (F),   Xanthi (GR),   Budapest, V Ker. (H),   Pagani (I),   Sentjernej (SLO),   Bosco Gurin (CH)

eredmények:

Helyezés

Csapat (város)

Pont

1. Sentjernej (SLO) 56
2. Bosco Gurin (CH) 49
3. Budapest, V Ker. (H) 44
4. Xanthi (GR) 38
5. Pagani (I) 34
6. Tarbes (F) 31

 

6. elődöntő

téma: kalózok

csapatok:  Mulhouse (F),   Patra (GR),   Tiszaújváros (H),   Parco del Nera (I),   Maribor (SLO),   San Bernardino (CH)

eredmények:

Helyezés

Csapat (város)

Pont

1. Maribor (SLO) 57
2. Patra (GR) 50
3. Tiszaújváros (H) 46
4. Mulhouse (F) 41
5. Parco del Nera (I) 30
6. San Bernardino (CH) 28

 

7. elődöntő

téma: állatok

csapatok:  Brive-la-Gaillarde (F),   Edessa (GR),   Szentendre (H),   Grecia Salentina (I),   Kranjska Gora (SLO),   Lugano (CH)

eredmények:

Helyezés

Csapat (város)

Pont

1. Lugano (CH) 48
2. Kranjska Gora (SLO) 47
3. Edessa (GR) 43
4. Brive-la-Gaillarde (F) 39
5. Szentendre (H) 38
6. Grecia Salentina (I) 34

 

Döntő

téma:  világkörüli út

csapatok:  Martigues (F),   Patra (GR),   Budapest, XII Ker. (H),   Bolzano Sudtirol (I),   Maribor (SLO),   Chiasso (CH)

eredmények:

Helyezés

Csapat (város)

Pont

1.  Bolzano Sudtirol (I) 48
2. Patra (GR) 47
3. Budapest, XII Ker. (H) 45
4. Maribor (SLO) 41
5. Martigues (F) 40
6. Chiasso (CH) 36