1997                     Játék Határok Nélkül 1998          1999

résztvevő országok: 

Görögország (GR) - sötétkék

Magyarország (H) - sárga

Olaszország (I) - fehér

Portugália (P) - zöld

Hollandia (NL) - narancssárga

Svájc (CH) - piros

Franciaország (F)  - világoskék

***

KÉPEK

***

helyszín: Palazzo delle Albere, Trento, Olaszország

***

1. elődöntő

csapatok: Poitiers (F),   Hydra (GR),   Vlieland (NL),   Eger (H),   Borgosesia (I),   Lamego (P),   Stabio (CH)

eredmények:

Helyezés

Csapat (város)

Pont

1. Lamego (P) 86
2. Vlieland (NL) 76
3. Borgosesia (I) 74
4. Hydra (GR) 65
5. Eger (H) 61
6.  Stabio (CH) 59
7. Poitiers (F) 43

 

2. elődöntő

csapatok: Perros Guirec (F),   Ioannina (GR),   Haarlemmer Meer (NL),    Tiszaújváros (H),    Val Gardena Sudtirol (I),   Amadora (P),    Ascona (CH)

eredmények:

Helyezés

Csapat (város)

Pont

1. Val Gardena Sudtirol (I) 88
2. Haarlemmer Meer (NL) 72
3. Tiszaújváros (H) 66
4. Amadora (P) 63
4. Perros Guirec (F) 63
6.  Ioannina (GR) 60
7. Ascona (CH) 55

 

3. elődöntő

csapatok:  La Grande Motte (F),   Nea Philadelphia (GR),   Breda (NL),   Gyöngyös (H),   Realmonte (I),   Agueda (P),   Monte Generoso (CH)

eredmények:

Helyezés

Csapat (város)

Pont

1. Agueda (P) 80
2. Gyöngyös (H) 77
3. Nea Philadelphia (GR) 76
3. Monte Generoso (CH) 76
5.  La Grande Motte (F) 60
6. Realmonte (I) 48
7. Breda (NL) 42

 

4. elődöntő

csapatok: La Clusaz (F),   Limni Evias (GR),   Alphen du Rijn (NL),   Budapest, XVIII Ker. (H),   Bibione (I),   Vila Franca de Xira (P),   Martigny (CH)

eredmények:

Helyezés

Csapat (város)

Pont

1. La Clusaz (F) 74
2. Limni Evias (GR) 72
3. Vila Franca de Xira (P) 71
4. Martigny (CH) 70
5. Alphen du Rijn (NL) 69
6. Budapest, XVIII Ker. (H) 62
7. Bibione (I) 53

 

5. elődöntő

csapatok:  Cambrai (F),   Elefsina (GR),   Meppel (NL),   Miskolc (H),   Valtopina (I),   Torres Vedras (P),   Regione San Gottardo (CH)

eredmények:

Helyezés

Csapat (város)

Pont

1. Torres Vedras (P) 80
2. Cambrai (F) 77
2. Regione San Gottardo (CH) 77
4. Miskolc (H) 70
5. Meppel (NL) 65
6. Elefsina (GR) 54
7. Valtopina (I) 52

 

6. elődöntő

csapatok: Royan (F),   Komotini (GR),   Heerlen (NL),   Budapest, V Ker. (H),   Val di Sole (I),   Oeiras (P),   Novazzano (CH)

eredmények:

Helyezés

Csapat (város)

Pont

1. Komotini (GR) 83
2. Val di Sole (I) 79
3. Heerlen (NL) 70
4. Oeiras (P) 68
5. Budapest, V Ker. (H) 65
6. Royan (F) 62
7. Novazzano (CH) 42

 

7. elődöntő

csapatok:  Macon (F),   Katastari-Zakinthos (GR),   Hilversum (NL),   Hajdúszoboszló (H),   Torre Annunziata (I),   Peniche (P),   Bellinzona (CH)

eredmények:

Helyezés

Csapat (város)

Pont

1. Peniche (P) 88
2. Katastari-Zakinthos (GR) 81
3. Bellinzona (CH) 69
4. Hilversum (NL) 64
5. Hajdúszoboszló (H) 63
6. Torre Annunziata (I) 53
7. Macon (F) 50

 

8. elődöntő

csapatok:  Périgueux (F),   Chios (GR),   De Marne (NL),   Százhalombatta (H),   Mondragone (I),   Sintra (P),   Valposchiavo (CH)

eredmények:

Helyezés

Csapat (város)

Pont

1. Százhalombatta (H) 91
2. Valposchiavo (CH) 78
3. Mondragone (I) 69
4. Périgueux (F) 62
5. Chios (GR) 56
6. Sintra (P) 52
7. De Marne (NL) 51

 

9. elődöntő

csapatok:  Nevers (F),   Tripoli (GR),   Roermond (NL),   Budapest, XII Ker. (H),   Catanzaro (I),   Mafra (P),   Val di Blenio (CH)

eredmények:

Helyezés

Csapat (város)

Pont

1. Budapest, XII Ker. (H) 80
2. Mafra (P) 79
3. Tripoli (GR) 71
3. Val di Blenio (CH) 71
5. Roermond (NL) 66
6.  Catanzaro (I) 54
7. Nevers (F) 36

 

Döntő

csapatok:  La Clusaz (F),   Komotini (GR),   Vlieland (NL),    Százhalombatta (H),   Val Gardena Sudtirol (I),   Peniche (P),   Valposchiavo (CH)

eredmények:

Helyezés

Csapat (város)

Pont

1. Százhalombatta (H) 79
2. Komotini (GR) 74
3. Vlieland (NL) 67
4. Valposchiavo (CH) 66
5. Val Gardena Sudtirol (I) 61
5. La Clusaz (F) 61
7. Peniche (P) 54