1996          Játék Határok Nélkül 1997          1998

résztvevő országok: 

Görögország (GR) - sötétkék

Magyarország (H) - sárga

Olaszország (I) - fehér

Portugália (P) - zöld

Hollandia (NL) - narancssárga

Svájc (CH) - piros

Franciaország (F)  - világoskék

Szlovénia (SLO) - rózsaszín

***

KÉPEK

***

helyszín: Óbuda, Budapest, Magyarország

döntő helyszíne:  Lisszabon, Portugália

***

1. elődöntő

csapatok: Poitiers (F),   Skiathos (GR),    Loon Op Zand (NL),   Belváros-Lipótváros (H),   Laigueglia (I),   Moura (P),   Schattdorf (CH),    Sentjernej (SLO)

eredmények: 

Helyezés

Csapat (város)

Pont

1.

Sentjernej (SLO)

80
2. Schattdorf (CH) 75
3. Belváros-Lipótváros (H) 64
4. Skiathos (GR) 57
5. Moura (P) 54
6. Loon Op Zand (NL) 50
7. Laigueglia (I) 35
8. Poitiers (F) 31

 

2. elődöntő

csapatok: Troyes (F),   Katastari-Zakynthos (GR),   Almere (NL),   Pápa (H),   Otranto (I),    Amadora (P),   Chiasso (CH),   Bovec (SLO)

eredmények: 

Helyezés

Csapat (város)

Pont

1.

Amadora (P)

72
2. Pápa (H) 70
3. Bovec (SLO) 63
4. Katastari-Zakynthos (GR) 55
5. Troyes (F) 51
6. Otranto (I) 47
7. Almere (NL) 45
8. Chiasso (CH) 43

 

3. elődöntő

csapatok: Lyon (F),   Tinos (GR),   Maarseen (NL),   Gyöngyös (H),   Castel Goffredo (I),   Aveiro (P),   Vedeggio (CH),    Lasko (SLO)

eredmények: 

Helyezés

Csapat (város)

Pont

1.

Gyöngyös (H)

91
2. Vedeggio (CH) 65
3. Lasko (SLO) 64
4. Aveiro (P) 58
5. Castel Goffredo (I) 54
6. Maarseen (NL) 40
7. Lyon (F) 36
8. Tinos (GR) 31

 

4. elődöntő

csapatok: La Clusaz (F),    Hania (GR),   Vlissingen (NL),   Komárom (H),   Portici (I),    Lamego (P),   Valle Bregaglia (CH),   Vuzenica (SLO)

eredmények: 

Helyezés

Csapat (város)

Pont

1.

Komárom (H)

67
2. La Clusaz (F) 65
3. Lamego (P) 58
3. Vuzenica (SLO) 58
5. Hania (GR) 56
6. Portici (I) 52
7. Vlissingen (NL) 51
8. Valle Bregaglia (CH) 48

 

5. elődöntő

csapatok:  Biarritz (F),   Agrinio (GR),   Laarbeek (NL),   Gyula (H),   Belmonte Mezzagno (I),   Vila Franca de Xira (P),    Coldrerio (CH),   Ormoz (SLO)

eredmények: 

Helyezés

Csapat (város)

Pont

1.

Vila Franca de Xira (P)

68
2. Ormoz (SLO) 67
3. Coldrerio (CH) 60
4. Laarbeek (NL) 57
5. Biarritz (F) 54
6. Gyula (H) 50
7. Agrinio (GR) 48
8. Belmonte Mezzagno (I) 41

 

6. elődöntő

csapatok: Avignon (F),   Leros (GR),    Heerlen (NL),    Szarvas (H),    Courmayeur (I),   Braganca (P),   Faido (CH),   Brise (SLO)

eredmények: 

Helyezés

Csapat (város)

Pont

1.

 Heerlen (NL)

76
2. Szarvas (H) 72
3. Courmayeur (I) 64
4. Faido (CH) 55
5. Brise (SLO) 54
6. Braganca (P) 53
7. Avignon (F) 40
8. Leros (GR) 35

 

7. elődöntő

csapatok:  Orleans (F),    Patra (GR),    Raalte (NL),   Érd (H),   Val di Sole (I),    Felgueiras (P),   Lago di Lugano (CH),   Trzic (SLO)

eredmények: 

Helyezés

Csapat (város)

Pont

1.

Érd (H)

72
2. Val di Sole (I) 68
3. Felgueiras (P) 64
4. Trzic (SLO) 58
5. Patra (GR) 51
6. Orleans (F) 48
6. Raalte (NL) 48
8. Lago di Lugano (CH) 33

 

8. elődöntő

csapatok: Cannes (F),   Xanthi (GR),   Zandvoort (NL),    Tiszaújváros (H),   Arzachena (I),   Viseu (P),   Ticino (CH),    Kranj (SLO)

eredmények: 

Helyezés

Csapat (város)

Pont

1.

Zandvoort (NL)

68
2. Xanthi (GR) 65
3. Ticino (CH) 60
3. Tiszaújváros (H) 60
5. Cannes (F) 52
6. Viseu (P) 51
7. Kranj (SLO) 46
8.  Arzachena (I) 32

 

9. elődöntő

csapatok:  Strasbourg (F),   Edessa (GR),   Ijsselstein (NL),   Eger (H),   Norcia (I),   Paredes (P),    Brissago (CH),    Majsperk (SLO)

eredmények: 

Helyezés

Csapat (város)

Pont

1.

 Paredes (P)

66
2. Norcia (I) 65
3. Majsperk (SLO) 59
4. Eger (H) 58
5. Edessa (GR) 55
6. Brissago (CH) 52
7. Strasbourg (F) 50
8.  Ijsselstein (NL) 46

 

Döntő

csapatok: La Clusaz (F),    Xanthi (GR),   Heerlen (NL),   Gyöngyös (H),   Val di Sole (I),   Amadora (P),   Schattdorf (CH),   Sentjernej (SLO)

eredmények:

Helyezés

Csapat (város)

Pont

1.

Amadora (P)

68
2. Val di Sole (I) 66
3. Schattdorf (CH) 65
4. Gyöngyös (H) 64
5.  Heerlen (NL) 63
6. Xanthi (GR) 40
7. Sentjernej (SLO) 38
8.  La Clusaz (F) 34