1994          Játék Határok Nélkül 1995          1996

résztvevő országok:

Csehország (CZ) - narancssárga

Görögország (GR) - sötétkék

Magyarország (H) - sárga

Olaszország (I) - világoskék

Málta (M) - fehér

Portugália (P) - zöld

Svájc (CH) - piros

***

KÉPEK

***

1. elődöntő

helyszín: Château des Sforza, Milánó, Olaszország

téma:  Leonardo da Vinci

csapatok:  Veseli Nad Moravou (CZ),    Mykonos (GR),   Szeged (H),   Milánó (I),   Haz Zebbug (M),   Vila Franco de Xira (P),   Vallemaggia (CH)

eredmények:

Helyezés

Csapat (város)

Pont

1. Vallemaggia (CH) 68
2. Veseli Nad Moravou (CZ) 61
3. Szeged (H) 60
4. Milánó (I) 52
5. Vila Franco de Xira (P) 49
6. Mykonos (GR) 47
7. Haz Zebbug (M) 38

 

2. elődöntő

helyszín:  Brno, Csehország

téma:  régi mesterségek

csapatok: Brno (CZ),   Batsi (GR),   Sátoraljaújhely (H),   Latina (I),    San Lawrenz (M),   Pacos de Ferreira (P),    Biasca (CH)

eredmények:

Helyezés

Csapat (város)

Pont

1. Brno (CZ) 76
2. Latina (I) 62
3. Pacos de Ferreira (P) 55
4. Biasca (CH) 51
5. Batsi (GR) 46
5. San Lawrenz (M) 46
7. Sátoraljaújhely (H) 38

 

3. elődöntő

helyszín:  Château des Sforza, Milánó, Olaszország

téma: milánói hagyományok

csapatok:  Decin (CZ),   Rodosz (GR),   Eger (H),   Brunico (I),   Attard (M),    Serpa (P),    San Gottardo (CH)

eredmények:

Helyezés

Csapat (város)

Pont

1. Rodosz (GR) 62
1. Eger (H) 62
3. Decin (CZ) 59
4. San Gottardo (CH) 58
4. Brunico (I) 58
6. Serpa (P) 42
7. Attard (M) 36

 

4. elődöntő

helyszín: Marina, Vilamoura, Portugália

téma: 1995, az évfordulók éve

csapatok: Frydlant (CZ),   Kos (GR),   Tiszaújváros (H),   Vibo Valentia (I),   Rabat (M),   Faro (P),   Gambarogna (CH)

eredmények:

Helyezés

Csapat (város)

Pont

1. Faro (P) 74
2. Tiszaújváros (H) 65
3. Frydlant (CZ) 54
4. Kos (GR) 51
5. Rabat (M) 46
6. Gambarogna (CH) 42
7. Vibo Valentia (I) 36

 

5. elődöntő

helyszín:  Château des Sforza, Milánó, Olaszország

téma: Sforza és Visconti

csapatok: Hradec Kralove (CZ),   Amfilohia (GR),   Pápa (H),   Arona (I),   Fgura (M),   Viana do Castello (P),   Ascona (CH)

eredmények:

Helyezés

Csapat (város)

Pont

1. Hradec Kralove (CZ) 66
2. Ascona (CH) 60
3. Fgura (M) 55
3. Viana do Castello (P) 55
5. Pápa (H) 52
6. Arona (I) 50
7. Amfilohia (GR) 29

 

6. elődöntő

helyszín: Ville Universitaire, Zografou, Athén, Görögország

téma:  Aiszóposz meséi

csapatok: Turnov (CZ),   Athén  (GR),    Hódmezővásárhely (H),   Lanusei Ogliastra (I),    Hal Tarxien (M),   Amadora (P),    Lugano (CH)

eredmények:

Helyezés

Csapat (város)

Pont

1. Lanusei Ogliastra (I) 70
2. Amadora (P) 60
3. Turnov (CZ) 55
3. Hódmezővásárhely (H) 55
5. Lugano (CH) 54
6. Athén (GR) 44
7. Hal Tarxien (M) 43

 

7. elődöntő

helyszín: Városliget, Budapest, Magyarország

téma: magyar operettek

csapatok:  Litvinov (CZ),    Hydra (GR),    Budapest (H),    Mondragone (I),    Siggiewi (M),   Aveiro (P),   Malcantone (CH)

eredmények:

Helyezés

Csapat (város)

Pont

1. Budapest (H) 62
2. Mondragone (I) 61
3. Litvinov (CZ) 56
4. Aveiro (P) 59
5. Malcantone (CH) 50
6. Siggiewi (M) 49
7. Hydra (GR) 33

 

8. elődöntő

helyszín: Fort Manoel sziget, San Giljan, Málta

téma: A máltai naptár

csapatok: Plzen (CZ),   Patra (GR),    Gödöllő (H),   Pietra Ligure (I),   San Giljan (M),    Agueda (P),   Balerna (CH)

eredmények:

Helyezés

Csapat (város)

Pont

1. Patra (GR) 59
2. Agueda (P) 57
3. Balerna (CH) 54
3. Gödöllő (H) 54
5. San Giljan (M) 53
6. Pietra Ligure (I) 51
7. Plzen (CZ) 41

 

9. elődöntő

helyszín: Marina, Vilamoura, Portugália

téma: Algarve tartomány legendái és hagyományai

csapatok:  Domazlice (CZ),   Thesszaloniki (GR),   Százhalombatta (H),   Sorrento (I),   Quormi (M),    Loulé (P),   Capriasca (CH)

eredmények:

Helyezés

Csapat (város)

Pont

1. Domazlice (CZ) 63
2. Capriasca (CH) 62
2. Százhalombatta (H) 62
4. Loulé (P) 60
5. Sorrento (I) 48
6. Thesszaloniki (GR) 46
7. Quormi (M) 28

 

10. elődöntő

helyszín: Ville Universitaire, Zografou, Athén, Görögország

téma: Thézeusz hőstettei

csapatok:  Znojmo (CZ),   Athén Plaka (GR),    Budapest (H),   Villasimius (I),   San Gwann (M),    Felgueiras (P),   Alta Mesolcina (CH)

eredmények:

Helyezés

Csapat (város)

Pont

1. Felgueiras (P) 75
2. Alta Mesolcina (CH) 63
3. Athén Plaka (GR) 58
4. San Gwann (M) 47
5. Budapest (H) 44
6. Villasimius (I) 43
7. Znojmo (CZ) 36

 

Döntő

helyszín: Városliget, Budapest, Magyarország

téma: magyar találmányok

csapatok:  Brno (CZ),    Rodosz (GR),   Eger (H),   Lanusei Ogliastra (I),   Fgura (M),   Felgueiras (P),   Vallemaggia (CH)

eredmények:

Helyezés

Csapat (város)

Pont

1. Brno (CZ) 72
2. Eger (H) 63
3. Vallemaggia (CH) 58
4. Felgueiras (P) 52
5. Rodosz (GR) 42
6. Fgura (M) 40
7. Lanusei Ogliastra (I) 39